W sobotę i niedzielę, 7 i 8 grudnia, poznański Stary Browar na targach Hush Warsaw w stołecznych Arkadach Kubickiego, prezentuje zaprojektowane przez Oskara Ziętę choinki "1Sztuka by zięta”. Stary Browar w Poznaniu swoje choinki sygnuje i wycenia. 390 zł za sztuka.

Choinka „1Sztuka by zięta” ma popularyzować najlepszy designu. Projekt wynika z idei Starego Browaru w Poznaniu, znanego z popularyzacji sztuki nowoczesnej i niezliczonych działań artystycznych.

Zobacz też: Stary Browar w Poznaniu: Owady-giganty [ZDJĘCIA]

Choinka „1Sztuka by zięta” została wykonana ze stali w innowacyjnej, docenionej wieloma prestiżowymi nagrodami w całej Europie technologii FiDU. Polega ona na formowaniu stali pod wpływem działania wewnętrznego ciśnienia. Za każdym razem wpływa ono na stal nieco inaczej, dzięki czemu każda choinka ma swój niepowtarzalny charakter.

Zobacz też: Stary Browar w Poznaniu: Meet Minii [ZDJĘCIA]

Choinkę "1Sztuka by zięta” trafiła nie tylko na warszawskie targi, ale też do internetu, gdzie na jednej z platform e-commerce

Choinkę przygotował ceniony polski projektant Oskar Zięta, z którym Stary Browar w Poznaniu współpracował już w 2009 r. Projektant ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Red Dot Design Award w 2008 roku, DMY Award for Innovation in Production Process w 2008, Dobry Wzór w 2009, The German Design Council Prize w 2009, The Forum Aid Award w 2009, Schweizer Design Preis w 2009 i Technology Award – Materialica w 2009 roku.

Zobacz też: Stary Browar w Poznaniu z lotu ptaka [ZDJĘCIA]

Projekty jego autorstwa znajdują się m.in. w Badisches Landesmuseum Karlsruhe, Museum für Gestalltung w Zurychu, Pinakothek der Moderne w Monachium i w Centre Pompidou w Paryżu.

Skomentuj:

Stary Browar w Poznaniu - Choinka "1Sztuka by zięta” za 390 zł [ZDJĘCIA]Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji
Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!