Sprzedawał papierosy nieletnim. Zapłaci karę Sprzedawał papierosy nieletnim. Zapłaci karę

Sprzedawał papierosy nieletnim. Zapłaci karę (© Straż Miejska w Poznaniu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Straż Miejska Poznań: Mężczyzna w sklepie spożywczym w centrum Poznania sprzedawał papierosy nieletnim. Kiedy pewna matka dowiedziała się, że jej nieletnia córka kupiła tam papierosy, postanowiła zainterweniować u strażników miejskich.

Straż Miejska Poznań: Sprzedawał papierosy nieletnim. Zapłaci karę


Matka wraz z nieletnią córką i strażnikami miejskimi przyszli na miejsce i w wyznaczonym sklepie skonfrontowali zaistniałą sytuację ze sprzedawcą.

Mężczyzna przyznał, że sprzedał papierosy osobie "której wygląd nie wskazywał iż może być pełnoletnia" - informuje poznańska Straż Miejska.


Zobacz także: Bezdomni opuścili koczowisko a bałagan został [ZDJĘCIA]


Okazało się, że to nie pierwszy przypadek sprzedaży papierosów nieletnim przez tego sprzedawcę. Mężczyzna otrzymał karę w wysokości 500 zł.

- Każdy sprzedawca, w przypadku wątpliwości co do pełnoletniości kupującego wyroby tytoniowe, może zażądania okazania dokumentu potwierdzającego jego wiek - przypominają poznańscy mundurowi.


Skomentuj:

Straż Miejska Poznań: Sprzedawał papierosy nieletnim. Zapłaci karę

Kryminalne

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ptaku (gość)

racja, niech gówniara prosi kolegów o kupno! Pozorne ograniczenie dostępu to rozwiązanie problemu tej matki.