Strażnicy miejscy ze Swarzędza otrzymali zgłoszenie o rosnącym w pobliżu osiedla Cegielskiego barszczu Sosnowskiego. Barszczu nie znaleźli, ale odkryli 10 krzaków konopi indyjskich.

W ubiegłym tygodniu straż miejska w Swarzędzu odebrała zgłoszenie o rosnącym między osiedlu Cegielskiego a torami barszczu Sosnowskiego. Wysłany w to miejsce patrol nie znalazł jednak groźnej rośliny, ale natrafił na konopie indyjskie.

Konopie rosły w zaroślach przy torowisku. Strażnicy wezwali policję, która zabezpieczyła 10 krzaków. Będzie też próbowała ustalić, do kogo należały.

E. Kopacz: Preparat oparty na marihuanie jest już na polskim rynku farmaceutyków

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Edek z Fabryki Kredek (gość)

W Centrum Zdrowia Dziecka zabroniono terapii marihuaną medyczną. Oto kolejny idiotyzm, który uderza w zwykłych ludzi. Ile tragedii ma się wydarzyć, byśmy wreszcie się opamiętali? I zaczęli myśleć o człowieku a nie o głupich przepisach? Zapraszam do przeczytania artykułu pt ,,Głupota na haju'' napisanego przez Karoline Korwin Piotrowską.Warto przeczytać i spojrzeć ma to z medycznego oraz biznesowo-farmaceutycznego punktu widzenia dlaczego ogólnodostępność tego środka jest utrudniana..