Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wybrano operatora Oficjalnej Strefy Kibica UEFA na EURO 2012. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Konsorcjum Innovations i My Music Group

Firma wyłoniona została w drodze przetargu prowadzonego w imieniu Miasta przez spółkę EURO Poznań 2012. Poznańska Fan Zone rozpocznie działanie 8 czerwca 2012 i przez 24 dni będzie gościć fanów piłkarskiego święta.

Za „Wykonanie usług: Organizacja, wykonanie i zarządzanie Oficjalną Strefą Kibica UEFA EURO 2012TM w Poznaniu” Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o. o. zaproponowały cenę 25 milionów zł brutto. Swoją ofertę na kwotę niemal 18 milionów złotych złożyło również Konsorcjum firm: Innovations wraz z My Music Group.

- Spośród złożonych ofert oferta Konsorcjum jest najkorzystniejsza. Decydują o tym zarówno względy finansowe – mniejsza kwota realizacji zadania – jak i atrakcyjność proponowanego programu kulturalnego i rozrywkowego - mówi Katarzyna Parysek, Przewodnicząca Komisji Przetargowej.

Zobacz wizualizacje: Strefa Kibica w Poznaniu

Strefa podlegać będzie ochronie właściwej dla imprez masowych, dlatego też organizatorzy na bieżąco będą współpracować z policją, strażą pożarną i służbami medycznymi. Informacje na temat szczegółowych rozwiązań planowanych przez operatora poznamy w marcu.

Poznańska Strefa Kibica zlokalizowana zostanie na łącznym obszarze 17 000 m2 i pomieści maksymalnie do 30 000 osób. Powstanie w centrum miasta, w obrębie placu Wolności i Alejach Marcinkowskiego, od ulicy 27 Grudnia do ulicy 23 Lutego. Swoją działalność rozpocznie 8 czerwca 2012 roku

Czytaj też: Strefa Kibica wzbudza emocje


Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletterWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!