Do balu uczniowie szykowali szkołę przez tydzień i wyszło... bajecznie. W VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego motywem przewodnim studniówki był świat Alicji w krainie czarów.

Każda klasa miała swój "rewir" do udekorowania, więc poszczególne części szkoły miały swój własny klimat. Nie zabrakło zegarów, karcianego wojska, kota-dziwaka z Cheshire, zmniejszających ciastek i - oczywiście - samej Alicji.

Mamy tylko nadzieję, że żaden z maturzystów nie zaszedł zbyt daleko i nie wpadł do króliczej nory.


Zobacz, jak na studniówkach bawili się poznańscy maturzyściZobacz, jak na studniówkach bawili się poznańscy maturzyściNajważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

absolwentka paderka (gość) (IWA)

Paderek chyba zawsze ma kiepskie dekoracje. Dlaczego? Na wystrój poszczególne klasy dostają śmieszne pieniądze w porównaniu do 3 tysięcy w marcinku na aulę (info od maturzystki marcinkowej) tak że się odechciewa...

IWA (gość)

Temat Alicji w krainie czarów wystąpił w 2010 roku w Marcinku czyli I Lo i dekoracje były o niebo lepsze niż te zaprezentowane tutaj na zdjęciach.Ale fajnie , że studniówki są robione z pomysłem i angażują młodzież.Życzę pomyślnego zdania!