W pierwszy piątek lutego, na 96 dni przed maturą na studniówce bawili się uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Poznaniu. Zobaczcie zdjęcia!

Studniówka ZSE nr 1 odbyła się w piątkowy wieczór w Domu Żołnierza. W tym samym dniu bawili się też m.in. uczniowie XVI LO w Poznaniu - ZOBACZ WIĘCEJ.

Sezon studniówkowy w Poznaniu powoli dobiega końca. Sporo szkół bawiło się już po Nowym Roku, ze względu na rozpoczynające się w połowie stycznia ferie zimowe. Reszcie pozostał drugi semestr, kiedy do matury jest już naprawdę niedaleko.Zobacz też poloneza w wykonaniu uczniów ZSE nr 1!

STUDNIÓWKI 2013 - TAK SIĘ BAWIĄ POZNAŃSCY MATURZYŚCI

STUDNIÓWKI W WIELKOPOLSKICH MIASTACH


Twórz Nasze Miasto razem z nami. Pisz na poznan@naszemiasto.pl lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!