Większość kobiet lubi wyglądać atrakcyjnie i modnie w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest to elegancka kolacja, czy wyjście do galerii handlowej. Dzisiaj proponujemy stylizację odpowiednią zarówno na spacer po mieście, jak i na zakupy. Sprawdźcie koniecznie!

Warto postawić na ubrania modne, ale przede wszystkim takie, w których będziemy czuć się swobodnie i komfortowo. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się błękitne, klasyczne dżinsy z lekko zwężaną nogawką. Proponujemy dobrać do nich białą, sportową koszulę w niebieskie kropki oraz białe, wygodne, oldschoolowe trampki, które z pewnością idealnie sprawdzą się na zakupach. Niezbędne rzeczy schowaj do małej beżowej listonoszki wykonanej ze skóry. Jako dodatki wybierz biały sportowo-elegancki zegarek z kopertą wysadzaną kryształkami oraz bransoletki wykonane z metalowych kulek.

Uwaga: Wszystkie produkty, zestawione w powyższej stylizacji dostępne są w dziale ogłoszeń w naszym serwisie.
Aby przejść do oferty, należy kliknąć na odpowiednie nazwy w opisie lub w linki poniżej:
Klasyczne dżinsy
Białe trampki
Sporto-elegancki zegarek
Beżowa listonoszka
Bransoletki

Udanych zakupów!

Stylizacje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!