SuperKejter 2014 - to konkurs dla wszystkich miłośników psów. W zabawie może wziąć udział każdy, kto chce się pochwalić swoim zwierzakiem i wygrać dla niego nagrody. Do 4 kwietnia czekamy na zdjęcia psich mordek. Zobaczcie kejtry, które już biorą udział w plebiscycie.

SuperKejter 2014 - Zgłoś udział w plebiscycie


Aby zgłosić udział w plebiscycie SuperKejter 2014:
1. Wpisz "Nazwę" - imię psa
2. Dodaj "Opis" - jaki jest twój pies i dlaczego jest wyjątkowy? - opis może zawierać max. 100 znaków ze spacjami
3. Podaj imię i nazwisko właściciela psa, adres i telefon kontaktowy - należy je umieścić pod opisem kejtra (w polu "Opis"). Informacje te nie będą widoczne na stronie - są tylko do wiadomości redakcji
4. Dodaj zdjęcie - od 1 do 8 fotografii, nie większych niż 4 MB.


ZGŁOŚ PSA DO PLEBISCYTU SUPERKEJTER 2014!
SuperKejter 2014 - Głosuj


Głosować można na trzy sposoby:
1. Tradycyjnie - przez kliknięcie i wpisanie kodu w capchy, gdzie jeden głos = 1 punkt w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 5 głosów z jednego IP (co daje 5 głosów na jednego kandydata)
2. Przez facebook, gdzie jeden głos = 5 punktów w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 3 głosy z jednego konta (co daje 15 głosów na jednego kandydata)
3. Poprzez zakup e-wydania Głosu Wielkopolskiego – sms-a, gdzie, jeden głos = 10 punktów. Można oddać dowolną ilość głosów (1 sms to 10 głosów na jednego kandydata)

Głosowanie w plebiscycie SuperKejter 2014 potrwa od 28 marca, od godz. 9:00 do 18 kwietnia, do godz 14:59:59

SuperKejter 2014 - Wygrywaj nagrody


Dla zwycięzców plebiscytu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Trzy psy, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym ZOOartykuly.pl.

Zwycięzca, czyli pies, który uzbiera najwięcej głosów i zajmie 1. miejsce otrzyma tytuł SuperKejtra 2014 i voucher na 500 zł brutto. Ten, który uplasuje się na drugim miejscu, dostanie voucher na 400 zł brutto, a ten z trzeciego miejsca - voucher na 300 zł brutto.


Zajrzyj na psie strony w serwisie poznan.naszemiasto


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Pies

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!