SuperKejter 2014. Od piątku szukamy najfajniejszego psa w Poznaniu. Do zabawy zapraszamy psy rasowe i zwyczajne kundelki, te wytresowane i te, które na naukę... jeszcze mają czas. Zobaczcie pierwsze zgłoszenia do plebiscytu SuperKejter 2014.

SuperKejter 2014 - Zobacz pierwsze SuperPsy


Od piątku każdy dumny właściciel psa może zgłosić do naszego plebiscytu swojego zwierzaka. Wystarczy dodać zgłoszenie przez formularz na stronie.

Do naszej zabawy zgłosili się już pierwsi kandydaci do tytułu SuperKejter 2014. Wśród nich są poznańskie goldeny, które kwestują na rzecz WOŚP, pracowity pies Rąbek, labrador Leksus, którego pani pisze o nim wiersze oraz czeski terier Nutek.

Kto ma ochotę zgłosić swojego psiaka, ma czas jeszcze do 4 kwietnia, do godz. 12:00

SuperKejter 2014 - Zgłoś udział w plebiscycie


Aby zgłosić udział w plebiscycie SuperKejter 2014:
1. Wpisz "Nazwę" - imię psa
2. Dodaj "Opis" - jaki jest twój pies i dlaczego jest wyjątkowy? - opis moze zawierać max. 100 znaków ze spacjami
3. Podaj imię i nazwisko właściciela psa, adres i telefon kontaktowy - należy je umieścić pod opisem kejtra (w polu "Opis"). Informacje te nie będą widoczne na stronie - są tylko do wiadomości redakcji
4. Dodaj zdjęcie - od 1 do 8 fotografii, nie większych niż 4 MB.


ZGŁOŚ PSA DO PLEBISCYTU SUPERKEJTER 2014!
SuperKejter 2014 - Głosuj!


Głosować można na trzy sposoby:
1. Tradycyjnie - przez kliknięcie i wpisanie kodu w capchy, gdzie jeden głos = 1 punkt w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 5 głosów z jednego IP (co daje 5 głosów na jednego kandydata)
2. Przez facebook, gdzie jeden głos = 5 punktów w głosowaniu. Maksymalnie można oddać 3 głosy z jednego konta (co daje 15 głosów na jednego kandydata)
3. Poprzez zakup e-wydania Głosu Wielkopolskiego – sms-a, gdzie, jeden głos = 10 punktów. Można oddać dowolną ilość głosów (1 sms to 10 głosów na jednego kandydata)

Głosowanie w plebiscycie SuperKejter 2014 potrwa od 28 marca do 18 kwietnia, do godz 14:59:59

SuperKejter 2014 - Wygrywaj nagrody


Dla zwycięzców plebiscytu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Trzy psy, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym ZOOartykuly.pl.

Zwycięzca, czyli pies, który uzbiera najwięcej głosów i zajmie 1. miejsce otrzyma tytuł SuperKejtra 2014 i voucher na 500 zł brutto. Ten, który uplasuje się na drugim miejscu, dostanie voucher na 400 zł brutto, a ten z trzeciego miejsca - voucher na 300 zł brutto.


Zajrzyj na psie strony w serwisie poznan.naszemiasto


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Pies

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!