Najbliższa niedziela upłynie w Swarzędzu pod znakiem miodu i wina.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na terenie Skansenu i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. Ryszarda Kosteckiego od 11.00 do 18.00 trwać będzie piknik pszczelarski "Miodowe Lato w Skansenie". Targi miodu i wina.
Goście pikniku będą mieli okazję spróbować tegorocznego miodu z pasiek polskich i wielkopolskich, kupić wyroby z wosku pszczelego oraz inne, otrzymywane z pracy pszczół. Piknikowi towarzyszyć będzie kiermasz rękodzieła wiejskiego i sztuki ludowej.

Widzowie będą mieli również okazję zobaczyć pracę pszczelarzy przy wirowaniu miodu, wytapianiu wosku dawnymi i współczesnymi metodami i odymiania pszczół podczas pracy w ulu. Organizatorzy zapewniają, że niedzielne miodowe spotkanie będzie atrakcyjne również dla najmłodszych. W ulach demonstracyjnych będzie można na przykład podpatrywać "na żywo" pracę pszczół.
Podczas pikniku grać będą kapele ludowe, zespoły romskie oraz - na zakończenie spotkania - zespół "Shakers Plus".

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adam (gość)

Wiem, że na rynku mają pochlebną opinię. Też byłem zauroczony ich śpiewem a cenę mają zupełnie przystępną.

Aneta Mikosz (gość)

Bawiłam się na weselu przy muzyce zespołu Shakers Plus. Muszę powiedzieć, że byłam pod głębokim wrażeniem. Oczywiście wszystko było na PLUS tak jak to obiecują w tytule :) Kapela najlepsza na jakiej byłam na przestrzeni ostatnich kilku lat. Można im zaufać.Polecam.