"Nie chcemy niemieckiej Unii Europejskiej" - takiej treści napis widniał na transparentach marszu smoleńskiego, który jak każdego 10 dnia miesiąca przeszedł przez Poznań. W centralnym punkcie napisu niesionego przez uczestników marszu widniała... swastyka.

Na transparentach pojawiły się również hasła przeciwko uchodźcom, ale na czele pochodu w oczy rzucała się przede wszystkim swastyka.

Pochody organizuje poznański Klub Gazety Polskiej.

Węgierska dziennikarka prawicowej telewizji N1TV błyskawicznie straciła pracę po tym, jak kopała i podkładała nogi uchodźcom...


źródło: x-news

Zobacz też:
"Jaśkowiak podtrzymuje decyzję niemieckiego okupanta". Awantura o figurę Chrystusa

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szczęśliwy polski obywatel (gość)

Manifestacja dwudziestu babć i dziadków z demencją i z pieluchami na tyłku, z wypranym czerepem przez toruńskiego szamana. Zabrakło tym babciom transparentu,że nikt ich nie zmusi do in vitro! Przypatrzcie się ludzie - też tak skończycie jak będziecie całe życie marudzić, stękać,że nie ma nic za darmo i że Polska jest w ruinie,a sektor stoczniowy (jeden z większych na świecie, a na pewno w Europie) jest zlikwodowany do zera absolutnego. Tak więc bacie, dziadkowie: Niech mocz będzie z wami. Bo o mocy nie ma mowy.

Polak bez swastyki (gość)

Za posługiwanie się tym znakiem, wszyscy powinni iść siedzieć na rok do pudła! To skandal by pseudopolacy posługiwali się znakiem hitlerowskim! I ci ludzie mówią, że są Polakami? To jest poniemieckie robactwo.