Artykuł sponsorowany

Zorganizuj Święta Wielkanocne z Galerię Sucholeską i Galerią Wnętrz Arkada.

Galeria Sucholeska i Galeria Wnętrz Arkada zapraszają na Kiermasz Wielkanocny. W piątek i w sobotę na odwiedzających czekać będzie mnóstwo niespodzianek. W Galerii Sucholeskiej odbędzie się Kiermasz pod hasłem Eko Wielkanoc. Na stoiskach będzie można kupić smakowite i zdrowe produkty z małych gospodarstw rolnych i wytwórni m.in. sery, przetwory, warzywa, wędliny, kawy, herbaty, przyprawy. Każdy z tych produktów warto mieć na swoim świątecznym stole. Będzie też można kupić naturalne kosmetyki.

Natomiast Galeria Wnętrz Arkada stanie się miejscem, gdzie będzie można kupić prezenty od Zająca, ale też rzeczy, dzięki którym zmienimy nasze mieszkanie na świąteczne i bardziej wiosenne. Przy okazji będzie można także poradzić się fachowców, jak szybko i sprawnie zgodnie z najnowszymi trendami przeprowadzić remont.

Obie Galerie zapraszają całe rodziny. Dla dzieci odbędą się specjalne warsztaty, konkursy z nagrodami. Będzie się mnóstwo działo. To będą świąteczne zakupy pełne radości i zabawy.

Zorganizuj Święta Wielkanocne z Galerię Sucholeską i Galerią Wnętrz Arkada.

Kiermasz czynny będzie:
PIĄTEK 11 KWIETNIA w godzinach 14-18
SOBOTA 12 KWIETNIA
10-18 Galeria Sucholeska, w tym targ Eko Żywnosci w godz. 14-18,
10-16 Galeria Wnętrz Arkada

Świąteczne Zakupy z Nami mogą być przyjemnością!!!

Dla dzieci w programie:
Galeria Sucholeska: tworzenie palemek wielkanocnych, obrazków z piasku, jajek wielkanocnych, warsztaty cukiernicze, zdjęcia z asystentkami Zająca Wielkanocnego!
Galeria Arkada: zdobienie jajek, puszczanie baniek mydlanych, warsztaty artystyczne, zdjęcia z asystentkami Zająca Wielkanocnego i wiele innych atrakcji!

Obie galerie złączy WIELKI TURNIEJ O PUCHAR GALERII ARKADA I SUCHOLESKIEJ!!!
Zbieraj punkty w obu galeriach i zgarnij PUCHAR!


Podczas kiermaszu zbieramy zabawki, słodycze i wszystko co można podarować na wielkanocne paczki na rzecz dzieci z SUCHOLESKIEGO STOWARZYSZNIA POMOCY DZIECIOM! www.sspd.pl/

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami. Szczegóły pod numerem: 502 305 500, na stronach www.galeriaarkada.pl, www.galeriasucholeska.pl

Lista wystawców w obu galeriach zostanie opublikowana do dnia 09.04.2014 roku.

Wielkanoc

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!