Sylwester Wardęga nie mógł ukryć podekscytowania premierą najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”. Postanowił zatem przebrać się za Dartha Vadera i odegrać jedną ze scen z hitowego filmu w warszawskim metrze.

Niestety policja i strażnicy ochrony nie podzielali zamiłowania do słynnej sagi. Jeden z funkcjonariuszy zdjął z głowy Sylwestra Wardęgi hełm, po czym youtuber został wyprowadzony na zewnątrz.

Powodem zatrzymania było podobno odmówienie wylegitymowania się i wyjaśnienia sytuacji, a także nie zastosowanie się do kolejnych poleceń.

Sylwester Wardęga przebrany za Dartha Vadera zatrzymany przez policję w metrze - amatorskie nagranie


W środę na FB SA Wardęgi pojawił się komentarz youtubera na temat wydarzeń w metrze:
- To zajście było kręcone przez wiele osób. Bardzo proszę Was o przesłanie do mnie materiałów bo w pewnym momencie nasza kamera została wyrwana przez pracowników metra. Bardzo proszę o udostępnianie tego posta by informacje dotarła do osób, które były świadkami zajścia - napisał Sylwester Wardęga.- Jeśli dzieje Wam się krzywda nagrywajcie to. Gdybym ja nie miał nagrania dostałbym mandat za zakłócanie porządku.

Zastanawiacie się pewnie czemu mnie zatrzymano. Historia dość zaskakująca szczególnie dla nas. Chcieliśmy zacząć nagrywa...

Posted by SA Wardęga on 15 grudnia 2015


Zobacz też:
Sylwester Wardęga w akcji - gigantyczny pająkopies atakuje!Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKomentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!