Moi Drodzy... za jakiś czas zostanę mamą! - pochwaliła się Sylwia Grzeszczak na oficjalnym profilu na Facebooku. Wokalistka z Poznania jest w ciąży i w związku z tym potrzebuje spokoju i odpoczynku. Dlatego Sylwia Grzeszczak odwołuje koncerty do końca roku.

Sylwia Grzeszczak jest w ciąży


- Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i radości uszanować szczególny czas, w którym się znajduję... - napisała Sylwia Grzeszczak.

Wszystkie koncerty Sylwii Grzeszczak - zaplanowane do końca 2015 roku zostały odwołane. Tak 27-letnia piosenkarka argumentuje swoją decyzję:

- Podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów które miały się odbyć do końca 2015 roku. Wiem, że wielu z Was czekało na nasze wspólne spotkania, wspólne śpiewanie. Proszę Was o cierpliwość, jestem pewna, że zobaczymy się na trasie koncertowej w kolejnym roku! Dziękuję Wszystkim za życzenia! - kończy Grzeszczak.

Przypominamy, że w lipcu 2014 roku Sylwia Grzeszczak i Liber (Marcin Piotrowski) bez fleszy i kamer, w rodzinnym gronie wzięli ślub.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub! [ZDJĘCIA]Piosenkarka z Poznania kolejny raz pokazuje, że najważniejsze dla niej jest szczęście i dobro najbliższych, którego nie będzie sprzedawać w kolorowych czasopismach.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć przyszłym rodzicom zdrowia i duuużo cierpliwości. Wszystkiego najlepszego!


Źródło: TVN/x-news

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!