Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy do tegorocznej akcji. 100 dni przed finałem zorganizowano happening. W czwartek koordynatorzy i mieszkańcy Poznania wspólnie zatańczyli poloneza na Starym Rynku. Zobacz zdjęcia i film.

W ten sposób rozpoczynamy poszukiwania wolontariuszy, którzy będą mogli pomóc potrzebującym rodzinom. W tym roku chcemy znaleźć aż 9300 wolontariuszy w całej Polsce – powiedział Bogusław Skupin, koordynator wojewódzki projektu "Szlachetna Paczka".

Szlachetna Paczka - jak zostać wolontariuszem?
Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej akcji Szlachetna Paczka i poczekać na rozmowę kwalifikacyjną. Rejestracja trwa do 15 października.

Szlachetna Paczka w Poznaniu - CZYTAJ WIĘCEJ

- Nasza pomoc odpowiada na konkretne potrzeby danej rodziny, dlatego jest w stanie faktycznie zmienić jej trudną sytuację. Najważniejsze jest to, że darczyńca wie, dokładnie czego potrzebuje dana rodzina - mówi Bogusław Skupin.

W połowie listopada poznamy również ambasadorów tegorocznego projektu Szlachetna Paczka. Od dwóch lat akcji patronuje prezydent Bronisław Komorowski, od trzech piłkarze poznańskiego Lecha i Małgorzata Ostrowska.

Szlachetna Paczka jest realizowana od 12 lat. W ubiegłym roku do akcji włączyło się 7800 wolontariuszy z 432 miejsc w całej Polsce.Skomentuj:

Szlachetna Paczka w Poznaniu: Zatańczyli poloneza na Starym Rynku [ZDJĘCIA]Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Stolirscy (gość)

Poznań naprawdę zaczyna być transparentny. Pomyś zrealizowany na piątkę. Byliśmy z rodziną. Jesteśmy zachwyceni