"Budownictwo przyszłości" to temat wiodący Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które będą się odbywały w Poznaniu od 24 do 27 stycznia.

Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wystawców. Pracownicy MTP spodziewają się też tłumów zwiedzających. Nic dziwnego, reklama BUDMY, w tym transparentnego betonu, zaintrygowała nie tylko poznaniaków.

Zobacz też: Więcej o Międzynarodowych Targach Poznańskich


Tegoroczna impreza targowa ma różnić się od poprzedniej prezentacją mnogości nowatorskich rozwiązań w budownictwie, a także promocją zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom.

Targi BUDMA - jak można przeczytać na stronie internetowej imprezy mają odgrywać aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej komplementarną prezentacją budowlanych technologii jutra.

Zwiedzający BUDMĘ zetkną się więc z budownictwem energooszczędnym, ekologicznym, bezpiecznym i funkcjonalnym i - rzecz jasna - innowacyjnym. Atutem targów będzie nowoczesna, interaktywna formuła ekspozycji. Będą liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane.

Jednym z nowatorskich projektów na targach Budma 2012 będzie Strada di Architettura - ścieżka zwiedzania po najnowszej polskiej, ale także międzynarodowej architekturze, prowadząca przez wszystkie przestrzenie wystawiennicze do miejsc, w których odbędą się wydarzenia dla architektów i projektantów: wystawy nowatorskich materiałów i unikalnych rozwiązań technologicznych, przestrzenie warsztatowe oraz bogaty program konferencyjny.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bolek (gość)

Dobrze ,że nie wiecie czym tak naprawdę zajmuje się większość z tych firm ,,salonowych''...............,ale życzę miłego zwiedzania Budmy i delektowania się medialnymi zachwytami i propagandą nad w/w targami.