W najbliższy weekend na MTP w Poznaniu odbywać się będą dwie imprezy, poświęcone urodzie. Będą to targi Look i Beauty Vision. Do Poznania na kosmetyczne i fryzjerskie show zjadą światowej sławy styliści i eksperci.

Targi Look i Beauty Vision dają okazję do zapoznania się z trendami na przyszły sezon oraz najnowszymi produktami: kosmetykami i akcesoriami do pielęgnacji, stylizacji i przedłużania włosów, a także nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem salonów fryzjerskich.

Zobacz też: Zobacz też: Targi Look i Beauty Vision w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Stwarzają również możliwość przyjrzenia się gwiazdom fryzjerstwa przy pracy. Pokazy odbywać się będą będą zarówno na stoiskach wystawców, jak i na scenie głównej.

W trakcie weekendowych targów fryzjerskich po raz dwunasty odbędzie się konkurs KREATOR, który otwiera drogę do kariery młodym, zdolnym stylistom. Uczestnicy tego konkursu będą rywalizować w sześciu kategoriach:
New Look męski i damski (stylizacja fryzury na co dzień), Art&Hair (artystyczna stylizacja) Kids Crazy Hair, a także stylizacja fryzur dla seniorów oraz w metamorfozy.

Targowa publiczność będzie mogła też śledzić rywalizację, odbywającą się w ramach Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego oraz Otwartych Mistrzostw w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów, w których mogą uczestniczyć uczniowie lub fryzjerzy posiadający już wykształcenie kierunkowe.

W tym miejscu warto odnotować, że w programie targów Look znalazł się popis fryzjerski w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu. Będzie go można obejrzeć w sobotę, 26 kwietnia na scenie głównej o godz. 15.

Targi Look i Beauty Vision
26-27 kwietnia
MTP Poznań
Pawilony: 7, 7A, 8, 8A
10.00-18.00

Skomentuj:

Targi Look i Beauty Vision Poznań 2014 już w weekendZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mobilny.salon@...

Już nie mogę się doczekać. Forum Fryzjerstwa Look 2015 już na horyzoncie, zaczynają o tym pisać http://portalfryzjera.pl/forum-fryzjerstwa-look-18-19-kwiecien-2015/