Targi Mody Poznań Fashion Fair od 2 do 4 września zmienią stolicę Wielkopolski w stolicę polskiej mody. Blisko 500 wystawców zaprezentuje najnowsze kolekcje w czteropaku (pawilony 7, 7A, 8 i 8A) Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Mody Poznań Fashion Fair 2015Źródło: poznan.naszemiasto.pl/x-news

Jesienne Tragi Mody Poznań 2 września w Sali Ziemi oficjalnie zainauguruje Gala Polskiej Mody, podczas której zaprezentowane zostaną kolekcje Lanieri Fashion i Sempre. Tego wieczoru w roli modela i ambasadora Mody Polskiej zobaczymy Mistera Polski, Rafała Maślaka a także trzy nowe ambasadorki MP (w tym jedną poznaniankę), wyłonione w ramach konkursu.

ZOBACZ: Rafał Maślak i Ola Ciupa na pozegnaniu poznańskich złombolistów [ZDJĘCIA]Targi Mody Poznań 2015 - co w programie?


Poznań Fashion Fair to oprócz pokazów i spotkań branżowych, okazja do sprawdzenia tego, jakie są najnowsze trendy w modzie.

O trendach na wiosnę i lato 2016 można będzie usłyszeć już w środę 2 września od 11.30 w pawilonie 7. W Alei Lipowej, w pawilonie 8 obejrzymy kolekcje młodych projektantów w ramach Young Fashion For Sale. Pierwszego dnia odbędzie się też wieczór branżowy w Sali Ziemi, podczas którego wręczone zostaną branżowe nagrody i odbędzie się wspomniana Gala Mody Polskiej.

Czwartek (3 września) na Poznań Fashion Fair to pokazy wystawców Targów Mody Poznań, młodych projektantów i kolekcji autorskich (pawilon 8) a także okazja do wysłuchania prelekcji o tajnikach komunikacji marketingowej w Social Media (pawilon 7, godz. 14.30). Od 16.00 Aleje Lipowa opanuje Polska Moda, gdzie nastąpi wręczenie Złotej Pętelki i pokazy kolekcji zwycięzców tego prestiżowego konkursu z ubiegłych lat. Wieczór (od godz. 18.00) w Sali Ziemi upłynie pod hasłem Projekt Mała Czarna.

Ostatni dzień Targów Mody Poznań Fasion Fair to pokazy kolekcji targowych wystawców i młodych projektantów.

Targi Mody Poznań - zobacz jeszcze więcejMłodzi, zdolni - czyli moda z Polski


Young Fashion for Sale, czyli aleja młodych polskich projektantów zagości w pawilonie 7 MTP. Na stoiskach polskich designerów będzie można zamówić odzież damską i dziecięcą, dodatki i biżuterię oraz torebki. Wśród wystawców znajdziemy asymetryczne, drapieżne i nietuzinkowe stroje Mia Stilo, biżuterię Raganella Princess, torebki Bag Me by Smola i Bajaga Studio, elegancie projekty Betty Su, sukienki Altaïa czy czerpiące z mody ulicznej produkty Lavish i wiele, wiele innych.

Trzy salony tematyczne


Targi Mody Poznań Fashion Fair to "Next Season" Salon Odzieży i Dodatków na sezon Wiosna - Lato 2015, "Fast Fashion" czyli sezon Jesień - Zima 2015/2016 a także BTS - Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych.

Moda

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!