Ponad 300 wystawców, kilkanaście pokazów mody ślubnej, bielizny i biżuterii, liczne konkursy dla zwiedzających. Tuż po Nowym Roku, 12 stycznia 2014 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się jubileuszowe Targi Ślubne.

Targi Ślubne 2014 w Poznaniu. Już w styczniu


To już dziesiąta edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej. 12 stycznia na MTP będzie czekać na poznaniaków ponad tysiąc atrakcji, począwszy od organizowanych na żywo konkursów, poprzez pokazy bielizny, biżuterii, koncerty, a skończywszy na degustacjach.

Nie zabraknie też gwiazd związanych ze światem mody. Swoją kolekcję ślubną zaprezentuje Macień Zień, znany polski projektant. Z kolei całą imprezę poprowadzi telewizyjny prezenter Tomasz Kammel.

ZOBACZ TEŻ: Targi Ślubne 2013 na MTP [ZDJĘCIA, WIDEO]

- W trakcie wydarzenia będzie można wygrać wspaniałe nagrody. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i zadzwonić pod podawany na scenie numer. Kto pierwszy się dodzwoni, może wygrać np. suknię ślubną, garnitur, biżuterię, pobyt w hotelu, kolację dla dwojga czy makijaż - informują organizatorzy targów.

Główną nagrodą będzie jednak wyjazd do Paryża wraz z sesją fotograficzną. Targi rozpoczną się 12 stycznia o godz. 10. Bilety można nabyć w cenie 22 zł. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: www.targi-slubne.pl.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!