Już w niedzielę (30 sierpnia) w Bytowie zmierzą się najlepsi kolarze szosowi.

Wielki finał cyklu wyścigów szosowych dla amatorów Tauron Lang Team Race nadchodzi wielkimi krokami. Trasa wyścigu będzie wiodła w przepięknych okolicznościach przyrody.

- Zapraszamy wszystkich i jestem przekonany, że wiele osób wystartuje w Bytowie. Ścigamy się w kategoriach wiekowych, więc każdy będzie mógł spróbować sił w swojej grupie. Poza tym są tam przepiękne trasy – malownicze, ale również wymagające, bo Kaszuby nie są płaskim terenem – zachęca Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team.

Start i meta będzie zlokalizowana w bytowskim Rynku. Potem trasa będzie wiodła malowniczymi terenami Parku Krajobrazowego Doliny Słupii. Dodatkową trudnością może się okazać wiejący wiatr na odkrytych przestrzeniach. Dla uczestników przygotowano dwa dystanse: MINI (46 km) oraz MAXI (126 km). Szczegółowy profil wysokościowy trasy w naszej galerii.

Pakiet Startowy:

Zawodnicy Tauron Lang Team Race w ramach opłaty startowej otrzymują: numer startowy z chipem przy pierwszym starcie w cyklu, który będzie obowiązywał na wszystkich edycjach, posiłek regeneracyjny po wyścigu, pomiar czasu, profesjonalnie oznaczone trasy, zabezpieczenie medyczne i ratownicze.

Opłaty:
Zawodnicy: W przedziale wieku 16 - 18 lat:
- 20 zł – do środy włącznie (godz. 23:59) przed daną edycją (Internet, bank) lub opłata w przeddzień lub w dniu imprezy kolarskiej dokonywana wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów.

Osoby, które ukończyły 18 lat:
- 60 zł – do środy włącznie (godz. 23:59) przed daną edycją (Internet, bank)
- 70 zł – opłata w przeddzień lub w dniu imprezy kolarskiej
dokonywana wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów.

Program Tauron Lang Team Race 2015 w Bytowie:

Dzień przed zawodami
17.30 - 19.30 zapisy w Biurze Zawodów, stadion miejski przy ul. Mickiewicza 13, wydawanie numerów startowych

W dniu zawodów
8.00 - 10.30 zapisy w Biurze Zawodów, wydawanie numerów startowych
10.45 ustawienie w sektorach startowych
11.00 START
15.00 dekoracje
16.00 zamknięcie trasy na wszystkich dystansach

Czytaj też: Tauron Lang Team Race w Krokowej. Sprawdź trasę i zapisy


Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adi (gość)

Z tego co mówią organizatorzy to start i meta jest przy stadionie na ul. Mickiewicza. Co wy piszecie wprowadzacie ludzi w błąd mam nadzieje że godziny otwarcia biura zawodów podajecie właściwe

niedzielny jeleń (gość)

macie patronat, a nie wiecie, że wyścig jest w niedzielę. chryste panie tez przechodzicie na profesjonalne dziennikarstwo? czas pobierać opłaty.