Teatr Biuro Podróży nie po raz pierwszy pokaże w Poznaniu swoją słyną sztukę "Planeta Lem". Tym razem aktorzy zagrają w Starej Rzeźni. Spektakl można obejrzeć w czwartek, 1 maja o godz. 21. Uwaga, obowiązują rezerwacje!

"Planeta Lem" to przedstawienie powstałe w oparciu o takie teksty Stanisława Lema, jak: "Kongres futurologiczny", "Golem XIV", czy "Dzienniki gwiezdne". Nic więc dziwnego, że bohaterami spektaklu są postacie znane z kart tych książek. Na scenie pojawiają się Ijon Tichy, profesor Tarantoga. Są roboty i społeczność Lepniaków i super-komputer.

Zobacz też: Teatr Biuro Podróży - Planeta Lem w hali fabrycznej

Akcja "Planety Lem" rozgrywa się w przyszłości, nad którą panuje sztuczna inteligencja. Z jednej strony zapewnia ona ludziom iluzoryczny dobrobyt, a z drugiej doprowadza ją do degeneracji i zgnuśniałej pasywności. Ludzi wyręczają we wszystkim roboty. Nasi potomkowie dzięki halucynogenom utrzymywani są w stanie fałszywego dobrobytu.

Zobacz też: Teatr Biuro Podróży wystawił spektakl "Planeta Lem" w Madrycie

Teatr Biuro Podróży, "Planeta Lem"
Stara Rzeźnia (ul. Garbary 101/111)
1 maja, godzina 21
rezerwacje bezpłatnych wejściówek pod adresem tbp@o2.pl

Skomentuj:

Teatr Biuro Podróży pokaże "Planetę Lem" w Starej Rzeźni [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!