(© A. Szozda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór" tak nazywa się program, w którym pojawiać się będą na małym ekranie poznański satyryk Zenon Laskowik oraz warszawski pianista i showman Waldemar Malicki, a także współpracujący z Laskowikiem Jacek Fedorowicz. Po raz pierwszy TVP2 wyemituje go w najbliższą niedzielę o godzinie 20.05.

- To będzie miks "Kabareciarni" i "Filharmonii dowcipu". Wszystko jest wielkim eksperymentem. W niedzielę mamy kolejne spotkanie z reżyserem. W dobie komercjalizacji ważne jest, aby osiągnąć dobrą oglądalność. Na razie nagraliśmy dwa odcinki i cały czas pracujemy - mówi Zenon Laskowik, dodając, że cieszy się, z tego, że zostanie "odarchiwizowany", bo przez ciągłe powtórki dawnych programów niektórzy uważają, że pojawia się on tylko na archiwalnych taśmach.

Waldemar Malicki z Laskowikiem zna się od roku. Prace nad wspólnym programem rozpoczęły się w lipcu - zaraz po Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie. Próby odbywały się albo w Poznaniu, albo w Warszawie.

- Każdy z nas zarezerwował sobie role. "Kabareciarnia" opisuje rzeczywistość, nawet z elementami polityki, a ja skupiam się na muzyce lub żartach z nią związanych - stwierdza Waldemar Malicki, dodając, że nagranie programu odbyło się 12 września w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Kolejne nagrania odbędą się w Bydgoszczy.

Kto woli oglądać Zenona Laskowika "na żywo" może również w niedzielę wybrać się do poznańskiego kina Apollo, by o godzinie 19 zobaczyć go w pierwszym po wakacjach programie "Co się dzieje, co się dzieje?".

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!