Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kilka dni temu w Internecie pojawił się krótki film, który prezentuje Teslę Model S w niecodziennej drogowej sytuacji. Jak się okazuje, temu pojazdowi nie są straszne nawet... głębokie wody. Przekonajcie się sami!

W sieci pojawiło się interesujące wideo, którego głównymi bohaterami są pewien kierowca z Kazachstanu, zalany tunel oraz… Tesla Model S. Podczas gdy większość pojazdów niemalże tonęła w wyjątkowo głębokiej kałuży, która pojawiła się na drodze, właściciel elektrycznego samochodu postanowił mężnie przeć, a raczej płynąć przez siebie, nie bacząc na niebezpieczeństwo. Jak się okazuje, tym samym udowodnił, że w pewnych sytuacjach Tesla Model S może zachowywać się niczym łódź.

Co ciekawe, ta historia przyciągnęła uwagę nikogo innego, jak samego Elona Muska. W niedzielę, CEO Tesli odniósł się w jednym ze swoich wpisów na Twitterze do artykułu, który pojawił się w serwisie Electrek, a w którym znalazł się wspomniany wcześniej film.
„Zdecydowanie tego nie polecamy, ale Model S unosi się na wodzie na tyle dobrze, że na kilka krótkich chwil może zamienić się w łódź. W takiej sytuacji, obracające się koła pełnią rolę napędu.”– napisałMusk.

Czytaj więcej i zobacz film: www.conowego.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: