The Color Run Poznań odbędzie się 20 maja. Można zapisywać się na "najszczęśliwsze 5 km na świecie".

Zawodnicy od stóp do głów ubrudzeni farbą, ale zadowoleni i uśmiechnięci - tak właśnie przedstawia się w największym skrócie The Color Run Poznań. "Najszczęśliwsze 5 km na świecie" będzie można pokonać w tym roku 20 maja, trasa zostanie wyznaczona wokół jeziora Malta.

Aby wziąć udział wydarzaniu, trzeba zarejestrować się poprzez stronę The Color Run. Za pakiet podstawowy po dokonaniu rejestracji zapłacimy 66 zł a od 23 kwietnia 86 zł. To opłata za start drużynowy. Indywidualni uczestnicy zapłacą od 72 do 92 zł. Organizatorzy przewidzieli też pakiety premium (od 81 do 107 zł) oraz pakiety VIP (138 do 144 zł). Dzieci do 10 roku życia biegną za darmo.

ZOBACZ TEŻ:
*The Color Run Poznań 2016: Zdjęcia kolorowego biegu. Odnajdź siebie! - część 1
*The Color Run Poznań 2016: Zdjęcia kolorowego biegu. Odnajdź siebie! - część 2


W tym roku orpócz Poznania biegi odbędą się także w Warszawie i w Dąbrowie Górniczej. Aby wziąć udział wydarzaniu, trzeba zarejestrować się poprzez stronę The Color Run. Biegi wystartują w dwóch falach, o 15. i o 16. Na terenie imprezy uruchomiona zostanie strefa festiwalowa ze sceną koncertową, a także stacją generującą panię, przez którą będą mogli przebiec uczestnicy.

The Color Run Poznań 2016: Tak bawili się uczestnicy

Źródło: gloswielkopolski.pl


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!