"Forbes" opublikował listę aktorek, które zarobiły najwięcej pieniędzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Zobacz też: Melissa McCarthy walczy z podziałem kobiet na "chude" i "grube"

Źródło: Cover Video/x-news

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

AGNIESZKA (gość)

DZIĘKUJĘ ! NARESZCIE COS NORMALNEGO ZNOW BĘDZIE W SKLEPACH ! BO PRZYKRO WEJŚC DO SKLEPU I USŁYSZEC DUZYCH ROZMIARÓW NIE MA!!!! TAK SAMO JEST Z OBUWIEM !! NUMERY SA ZANIZONE . MY KOBIETY MAJĄCE WIĘCEJ KILOGRAMOW JESTEŚMY DYSKRYMINOWANE. ALE Z DRUGIEJ STRONY WSZYSTKO JEST DOBRZE DO CZASU GDY PORUSZAMY SIE O WŁASNYCH SIŁACH .ALE WSPÓŁCZUC NALEZY OSOBOM KTORE MUSZĄ PODNIEŚC TAKĄ OSOBĘ BĘDĄCA CHORA W DOMU W SZPITALU . GDY SIE PRZEWRÓCI TO JEST PRZYKRO PATRZEC .TAK WIĘC Z CAŁYM SZACUNKIEM STARAJMY SIE O KILKANAŚCIE KILOGRAMÓW SCHUDNĄC I DLA SAMYCH SIEBIE I DLA INNYCH.