Na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą rozegrała się bitwa na pomidory. Chętnych do uczestnictwa było wielu, a jako tarcze służyły im skrzynki po warzywach. Zobaczcie, jak bawili się na Tomatinie woodstockowicze.

Zobacz też: Przystanek Woodstock 2015. Zobaczcie zdjęcia woodstockowiczów

Tomatina to tradycja hiszpańska. W miejscowości Buñol w kraju Basków bitwa odbywa się regularnie, co roku. Historia tamtego święta sięga 1945 roku. Udało się jednak przenieść ten zwyczaj także na polski grunt i tym sposobem po raz pierwszy w historii Przystanku Woodstock można było się bić na pomidory.

Czytaj również: ../artykul/na-przystanku-woodstock-2015-bawi-sie-caly-swiat-zobaczcie,3467987,artgal,t,id,tm.html


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Janusz (gość) (sky)

Głupota ludzi nie zna granic. Typowe nie znam się to się wypowiem.
Zanim wypowiesz się na jakiś temat to dowiedz się więcej... Pomidory przeznaczone zarówno tutaj jak i na hiszpańską Tomatinę nie są żywnością. Te którymi ludzie się rzucają są przeznaczone na odpad.

sky (gość)

Głupota ludzi nie zna granic, ludzie głodują!!! do garnka nie maja co włożyć!! Co to ma być za zabawa rzucanie się żywnością!!!!