Trwa przebudowa śródmiejskiej części ulicy Bukowskiej. Dla kierowców oznacza to kolejne zakorkowane miejsce w Poznaniu i sporą dawkę nerwów. Niestety, po remoncie nie będzie dużo lepiej. Sytuacja poprawi się głównie dla autobusów. Pasy dla nich pojawią na całym odcinku, kierowcy samochodów osobowych będą mieli do dyspozycji jedynie pasy do jazdy prosto (lewoskręty zostaną zlikwidowane). Całkowity koszt inwestycji to 16 mln zł.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    j23 (gość)

    Projektanci już coś uwzględnili z sugerowanych poprawek!? Sekcja rowerzystów miejskich miała sporo uwag, a i rady osiedli tez nie są obojętne na to jak "wymyślono" Bukowską. I nie chodzi tu o docelową organizację ruchu ale o to gdzie i jaki ma być chodnik, gdzie mają być przystanki a gdzie ścieżki rowerowe albo zieleń.