(© G. Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z poniedziałku na wtorek rozpocznie się modernizacja torowiska na Grunwaldzkiej. Tym razem na odcinku od Matejki do Roosevelta.

Przebudowane zostaną m.in. torowisko, jezdnia, przystanki tramwajowe. Wykonawca musi zakończyć prace do końca maja.

W związku z tym innymi trasami pojadą autobusy linii nr: T1, T2 oraz 251. Autobusy nr T1 pojadą z Kaponiery: Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga i Grunwaldzką do ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Czytaj także: Poznań w rozkopach: Zobacz, które ulice najlepiej omijać

W drugą stronę trasa autobusu, podobnie jak i w przypadku pozostałych dwóch linii, nie zmieni się. Autobusy linii T2 będą kursować z Kaponiery: Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga, Grunwaldzką i dalej, jak dotychczas bez zmian (aż do Junikowa). Trasa autobusów nr 251 prowadzić będzie z Kaponiery: Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga i Grunwaldzką do osiedla Kwiatowego.

Na odcinku od Matejki do Roosevelta będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Kierowcy pojadą jednym pasem ruchu tylko w stronę centrum.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dziadek Mróz (gość)

Przy obecnych i przy przewidywanych temperaturach ujemnych chcę zobaczyć, kiedy rozpocznie się remont nawierzchni. Teraz zamkniemy, popsujemy, a z wiosenną odwilżą zaczniemy remoncik. A co nam, że nie wiadomo już jak do domu, czy pracy dojechać. Byle rozkopać i obywatelom ... dokopać.