Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niemal trzy miliony złotych będzie kosztowała przebudowa przystanku tramwajowego przy ulicy 27 Grudnia.

To jedna z najważniejszych zmian jaka czeka mieszkańców w związku z powstającą w pobliżu Strefą Kibica na Euro 2012.

Oprócz gruntowanego remontu torowiska od Alei Marcinkowskiego zostanie też przygotowany ,,grunt'' pod przyszłą trasę tramwajową na Ratajczaka.

Pół miliona złotych miasto przeznaczy też na remont placu Cyryla Ratajskiego, a kilkadziesiąt tysięcy na tereny zielone obok Hotelu Rzymskiego.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mateusz (gość)

Czy ktoś widzi jak tam wygląda ? To ulica slums, Tragiczny przystanek z jakimś słupkiem. Brudne przejście przy budynkach. Wszędzie w koło będzie w miarę dobrze,natomiast ulica przez która przechodząca tysiące ludzi i jest tam też ruch MPK wygląda jak z ubogich dzielnic Bangladeszu.

az (gość)

jak widać inwestycje robi się z szerokim gestem.Bo to z państwowej kasy.Gdyby ktoś musiał zrobić remont za własne, oglądał by każdą stówę z dwóch stron i się zastanawiał, czy ab nie można by taniej, inaczej, lepiej, bardziej ekonomicznie...a tak na marginesie - co ma poznaniakom ułatwić linia przez ul.Ratajczaka ?Czy naprawdę wszystkie ulice trzeba "zaszynować "....?

idiokrata (gość)

Inne firmy może zrobiłyby to taniej. A tak , to wygra ta co ma wygrać bo: dlaczemu pozostali oferenci przypełzli w zielonych krawatach koloru białego? Wpadliśmy na ślad tej afery czytając Chopina, uważnie słuchając Mickiewicza oraz analizując obrazy Sienkiewicza!