Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wypadku, jaki wydarzył się w sobotę około godz. 17 na drodze krajowej nr 72 w Smulsku (powiat turkowski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen passat uderzył w forda ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wypadku, jaki wydarzył się w sobotę około godz. 17 na drodze krajowej nr 72 w Smulsku (powiat turkowski).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen passat uderzył w forda fiestę, który podczas manewru zawracania miał zajechać mu drogę. Na miejscu zginęła 59-letnia pasażerka forda, mieszkanka Łodzi.

Po przewiezieniu do szpitala zmarł również 67-letni kierowca forda. W ciężkim stanie jest jego żona. Do szpitala trafił także 27-letni kierowca passata, mieszkaniec Turku. Utrudnienia na trasie z Turku do Uniejowa trwały trzy godziny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!