Tancerze Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Tursko" wystąpili na Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu. Na wspólnym stoisku zorganizowanym przez Wielkopolską Organizację Turystyczną promowano walory turystyczne całego regionu w tym Gołuchowa. Wraz z „Turskiem” Gołuchów promowali radni: Aneta Rataj i Tomasz Pawlak oraz Patrycja Walerowicz – Wojtkowiak, pracownik Urzędu ds. kultury, promocji i współpracy zagranicznej.

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu, odbywały się w dniach 3-5.02.2012r. w Hali Stulecia.

Ważnym elementem promocji na tych targach były oferty kulturowe miast Wielkopolski, jak również produkty turystyczne turystyki aktywnej i wypoczynku rodzinnego.

Wielkopolska jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku letniego i weekendowego. Dla odwiedzających stoisko Wielkopolski przygotowane zostały propozycje wypoczynku nad jeziorami, oferty wczasów w gospodarstwach agroturystycznych lub ośrodkach jeździeckich, foldery prezentujące trasy rowerowe oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

Wraz z „Turskiem” Gołuchów promowali radni: Aneta Rataj i Tomasz Pawlak oraz Patrycja Walerowicz – Wojtkowiak, pracownik Urzędu ds. kultury, promocji i współpracy zagranicznej.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!