Co dwa tygodnie do poznańskiej motylarni docierają nowe przesyłki z poczwarkami. Bogactwo różnych gatunków motyli oglądać możemy do 6 września.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Motylarnia to jedna z wielu atrakcji poznańskiego Nowego Zoo. Z powodu cyklu życia tych owadów czynna jest tylko sezonowo. Jednorazowo możemy podziwiać ponad 200 różnych motyli kilkunastu gatunków.

Motyle swobodnie fruwają po całym pomieszczeniu, które co roku wygląda inaczej! Twórcy motylarni za każdym razem na nowo budują wystrój pomieszczenia korzystając przy tym z pomocy poznaniaków pozbywających się z domów dużych roślin.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii poniżej.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Asza

przepis. Byłam na otwarciu w zeszłym roku w maju, z wizyty oprócz pięknych kolorów zapamiętałam regulamin motylarnii i oryginalny przepis, coś w rodzaju:prosimy uważać pod nogi. Ale spoko, motylki latają wysoko, za dużo jest zwiedzających żeby mogły przysiąść na ziemi.Polecam wizytę w tej części ogrodu.