W całym kraju wysokie temperatury doskwierają Polakom. Nie jeżdżą tramwaje, w wesołym miasteczku karuzele, zamykane są też sklepy. Polacy mają jednak na wszystko sposoby.

12 sierpnia, Goliszew koło Kalisza.

Nie mają kąpielisk ani parków wodnych, ale za to głowę pełną pomysłów! Mobilny basen jeździ po Goliszewie.

Każdy ratuje się przed upałami jak może :)http://www.faktykaliskie.pl/basen-na-kolkach-najnowszy-letni-wynalazek

Posted by faktykaliskie.pl on 11 sierpnia 2015


11 sierpnia, Wrocław.

W mieście brakuje wiatraków. Wszystkie wyprzedano na pniu i nie można ich kupić w największych sklepach z elektroniką. We Wrocławiu oczywiście nie mogli być tacy, jak w całym kraju i zamiast tradycyjnej kurtyny wodnej, turystów "obsikuje" krasnal. Taki urok.

11 sierpnia, polskie autostrady.

Jeśli coś może być problemem, to możemy być pewni, że spowoduje to też problem na polskiej autostradzie - tak powinno brzmieć jedno z praw Murphy'ego. Nie inaczej jest z upałami. O ile jeszcze nie słyszeliśmy o samochodach unieruchomionych przez roztopiony asfalt, to awarii uległ system opłat drogowych ViaTOLL. Przez kilka godzin nie można było doładować konta. Winny był oczywiście upał.

11 sierpnia, znów Wrocław.

Na upały najbardziej narzekają podróżujący komunikacją miejską. We Wrocławiu znaleźli na to sposób - ograniczyli liczbę tramwajów o 20 procent. Czy ten plan nie jest genialny? Oficjalne tłumaczenie oczywiście wskazuje, że to kwestia dostaw energii. Po cichu jednak wciąż wierzymy, że stało za tym coś większego.

10-11 sierpnia, Katowice.

Skandynawska firma IKEA wychodzi zapewne z założenia, że lepiej nie mieć klienta w ogóle, niż mieć go niezadowolonego. A nie ma bardziej wkurzonego Polaka, niż ten zlany potem. Dlatego w odpowiedzi na ograniczone dostawy prądu, zamknęli swój sklep w Katowicach. Klopsików dziś nie będzie!

10 sierpnia, Chorzów

Ograniczenia w dostawie prądu cofają nas trochę do czasów, gdzie stwierdzenie "klient nasz Pan" było jedynie zgorzkniałym żartem. W chorzowskim wesołym miasteczku można korzystać ze wszystkich atrakcji. Tyle tylko, że niektóre z nich uruchamiane są raz na godzinę.

9 sierpnia, Opole.

U miejscowego przewoźnika skrzydła rozwija dział marketingu, który nawet upały wykorzystuje do, nomen omen, ocieplenia wizerunku. Jako, że na przystankach nie ma klimatyzacji, kontrolerzy rozdają tam wachlarze. Bo we wszystkich autobusach klimatyzacja działa bez zarzutu. Jasne...

7 sierpnia, gdzieś w Polsce.

Jak poradzić sobie z upałem w warsztacie? Ten film mówi sam za siebie.30 lipca, być może Twój sklep z lodami.

Przy wybieraniu lodów również należy zachować kindersztubę.

prosta sprawa

Posted by Comedy Central Polska on 30 lipca 2015Upały na FacebookuPomagam mu jak mogę :(#pies #upal

Posted by Emilia Karolina Jarosławska on 11 sierpnia 2015


Dziś znów chowamy się przed słońcem#wrocław #wroclaw #wroclove #igerswroclaw #igerspoland #schody #przesciepodziemne #strairs #upal #cityviews #citylife #streetlife #neverstopexploring

Posted by Instagramers Wrocław on 5 sierpnia 2015


Upał/* #upal #slonce #swiatlo #dom #okno

Posted by Ewka Konewka on 9 sierpnia 2015


#upal#wielki#upal#

Posted by Karolina Kosturek on 8 sierpnia 2015

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!