O godzinie 17 rozpoczną się jutro konsultacje społeczne dotyczące lokalizacji zakładu termicznego przekształcania odpadów komunalnych. Dyskusja odbędzie się w Sali Białej Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim 17.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Spotkanie ma charakter otwarty. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, których interesuje powstanie spalarni śmieci - nie tylko poznaniacy, ale także mieszkańcy aglomeracji.
Na pytania, uwagi i wątpliwości zainteresowanych odpowiadać będą eksperci, którzy przedstawią uwarunkowania inwestycji.

Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia można uzyskać także na stronie www.ekokonsultacje.pl. lub w punkcie konsultacyjnych, który mieści się w Urzędzie miasta, w pokoju nr 407. Punkt czynny jest w poniedziałki oraz czwartki w godzinach 9-16. Tutaj można osobiście zadać pytania i zgłosić uwagi. Przyjmowane one są również pocztą elektroniczną (info@ekokonsultacje.pl).
W ramach działań upowszechniających wiedzę o spalarni, planowane są m.in. wyjazdy mieszkańców do tego typu zakładów.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!