Vitalic Official LIVE Vitalic Official LIVE

(© mat. promocyjne)

Po świetnym, listopadowym występie Vitalic Official LIVE w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w poznańskim klubie Tama.

Vitalic Official to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od "Stamina", "La Rock 01" czy "Second Lives" można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka "Voyager" Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Data: 21.04.2018, Miejsce: Tama


  • 19:00 start
  • 20:00 support (TBA)
  • 21:00 Vitalic Official LIVE
  • 22:30 afterparty z rezydentami klubu Smolna

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, Going., eBilet Polska, GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.
I pula – 69 pln
II pula – 79 pln
II pula – 89 pln

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!