(© fot. adam jastrzebowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzieci z trzecich klas jedenastu szkół podstawowych z Poznania i Swarzędza po świątecznej przerwie przystąpiły do ostatniej serii turniejów w pierwszej, zimowej części rozgrywek o Puchar Volkswagen Poznań - Mini Handball 2012 "Nasz sukces to My".

Pierwsze zmierzyły się ze sobą w sali przy ul. Różanej dzieciaki z wildeckich szkół. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 42. Atrakcją turnieju było spotkanie z Arturem Siódmiakiem, który jest ambasadorem programu.

Zobacz też: Artur Siódmiak promuje mini handball

Dwukrotny medalista mistrzostw świata przeprowadził profesjonalną rozgrzewkę, a potem rozdał dziesiątki autografów i pozował do zdjęć z dzieciakami.
Zwycięzcą tego turnieju został zespół SP-5 z ul. Traugutta.

Kolejny turniej odbył się w SP-85 przy ul. Tomickiego w Antoninku. Tam najlepszą okazała się ekipa Szkoły Podstawowej nr 46, która wygrała wszystkie spotkania.

Trzeci turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Swarzędzu. Zwyciężyła "piątka", przed "czwórką" i "jedynką".

Więcej na stronach Głosu Wielkopolskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!