Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Powiat zrobił prezent pleszewskiej parafii, a sam otrzymał prezent od mieszkańców powiatu. Graliśmy z Owsiakiem za 78 000 zł.

Ziemia się zatrzęsła także w Dobrzycy, nie tylko pod Żerkowem. Pleszew inwestuje na maksa, bo za rok kran z unijną kasą może być zakręcony. Któremu wójtowi Gizałki zawdzięczają most na Prośnie - zdania są podzielone. Pleszewski szpital jedne kontrakty traci, inne zyskuje. Na czym oszczędzamy w czasach kryzysu. Co nowego w Open Florentynie? Jakie nagrody dostali urzędnicy w ratuszu? - o tym m.in. piszemy w najnowszym numerze Waszego ulubionego tygodnika

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ppl+ (gość)

  W obecnym czasie ten prezent coś mocno kojarzy się z mieszaniem Kościoła ze światem polityki. Nieładnie ... Wszystko wskazuje, że nadchodzą cięższe czasy dla miasta i powiatu a te pseudo-działania dla wspólnego dobra to zwykłe mydlenie oczu mieszkańcom. Duże szumu a w rzeczywistości żadnych efektów praktycznych.

  bywalec cmentarza (gość)

  Myśle, że jako prezent dla parafii można było opłacić systematyczny wywóz śmieci
  z parafialnego cmentarza.

  Marcin (gość)

  Otóż para która przeszła na Hel to jasne że to wyczyn,rekord Polski ale złe cyfry i na pewno w jakimś stopmniu wpływa na wyniki głosowania, bo ludzie klikają bez zastanowienia. Kto tam pracuje w tej gazecie że do tej pory nie widzą swoich błędów, POTRAKTOWALI NIESPRAWIEDLIWIE INNYCH KANDYDATÓW ,jak byłby to poważniejszy konkurs to można ich zaskarżyć i unieważnić taki konkurs. 7 DNI 45 MINUT !