W Pawłowicach znaleziono zwłoki zaginionego 18-latka.

(© Tomasz Wiśniewski / archiwum MM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nastolatek zaginął 9 października. Dziś rano policja znalazła jego ciało w lesie.

Mieszkaniec Pawłowic (powiat leszczyński) wyszedł z domu 9 października. Trzy dni później rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza nie przynosiła skutków, niestety we wtorek, 23 października, ciało nastolatka odnaleziono w pawłowickim lesie.

- Ciało odnaleziono w trakcie poszukiwań w których uczestniczyli także strażacy oraz oddział konny policji - mówi Hanna Wachowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci nastolatka.

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

3 grosze Bronek

Kondolencje dla rodziny. Kolega Adam mówił mi, że skremowanego Patryka pochowano we wtorek, w Kiekrzu. Podobno w liście pożegnalnym, zostawionym w komputerze, cała winę za posiadanie tych 3.gramów marihuany wziął na siebie i nikogo nigdy nie obciążał.

Tak, szczere kondolencje dla Rodziny i Przyjaciół,ale.... śmiem wątpić, że to 3 gramy marihuany były powodem samobójstwa.Wg mnie problem musiał być bardziej złożony, ale nie znałam ani Patryka, ani nikogo z jego otoczenia, więc nie czuję się uprawniona do wyrażania sądów.

Joanna Głuszek

Zastanawiające.faktycznie.. Forum Gazety Wyborczej: "06.04.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono ciało 17-latka. 29.05.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono zwłoki (w necie brak informacji nt wieku ofiary). 12.06.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono ciało 16-latka. 4 tygodnie temu na Podolanach znaleziono ciało 14-latka. teraz w odległości 2,5 km od tych miejsc znaleziono ciało 18-latka. To są wyniki moich poszukiwań na poznańskich stronach www (o ilu ciałach nie wiem?). Jednym z tych nastolatków jest mój syn. Mam pytanie do redakcji, prokuratury i policji: Ile takich "wypadków-samobójstw" musi się pojawić w jednym miejscu żeby zapaliła się czerwona lampka? " Zachęcam również do odwiedzenia profilu na facebooku: Szymon Głuszek kontakt

ja (gość)

czyli?. W takim razie w artykule jest błąd. Moi znajomi z powiatu leszczyńskiego myślą, że coś się stało w ich miejscowości, a chodzi o inne Pawłowice.

3 grosze Bronek

To te Pawłowice między Kiekrzem, a Rokietnicą. Był dzisiaj u mnie kolega Adam M. stamtąd, który zna tę rodzinę i tego nieszczęśnika, który pomagał mu czasami w pracy. Był jednym z trojga dzieci i podobno załamał się po tym, gdy policja znalazła przy nim, w Poznaniu 3 gramy narkotyków. Mówił, że ten chłopak zostawił list porzegnalny na komputerze.

. (gość)

...... Pawłowic w Polsce jest wiele, między innymi w powiecie leszczyńskim oraz poznańskim. Te Pawłowice, z których on pochodził były tymi w poznańskim.

m. (gość)

....... To są Pawłowice w powiecie poznańskim, mieszkam obok... Wyrazy współczucia dla najbliższych :(.