Jarosław Sz. - emerytowany zaopatrzeniowiec jednostki wojskowej w Śremie stanie przed sądem. Owoce cytrusowe i wieprzowinę - takie łapówki miał wziąć major rezerwy Jarosław Sz., żołnierz pracujący w Śremie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jarosław Sz. - emerytowany zaopatrzeniowiec jednostki wojskowej w Śremie stanie przed sądem.

Owoce cytrusowe i wieprzowinę - takie łapówki miał wziąć major rezerwy Jarosław Sz., żołnierz pracujący w Śremie. Teraz odpowie za to przed Wojskowym Sądem Okręgowym w Poznaniu. Trafił tam akt oskarżenia prokuratury wojskowej.


Jedną z łapówek wręczyć miał hodowca trzody spod Śremu. Zależało mu na odpadkach z wojskowej kuchni, którymi karmił swoje świnie. Zabił jedną z nich, a mięso podarował Jarosławowi Sz. Dzięki temu dostał zlewki, które oficjalnie miały trafiać jedynie do schroniska dla zwierząt. Zkolei owoce - prawie 60 kilogramów - przekazać miał majorowi jeden z dostawców. Było to w 2007 roku. Dzięki temu mógł je sprzedawać wojskowej kuchni. Oczywiście dostawał za to pieniądze od jednostki.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!