Do polskich kin wszedł właśnie film "Piksele", w którym prezydent USA do obrony Nowego Jorku wzywa ekspertów od gier komputerowych. Najwięcej zamieszania robi jednak wokół siebie Ashley Benson, która wcześniej wystąpiła m.in. w głośnym filmie "Spring Breakers".

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


W "Pikselach" obok Benson zobaczymy m.in. Adama Sandlera, Kevina Jamesa, Petera Dinklage'a czy Josha Gada. W filmie kosmici w celu unicestwienia ludzkości wysyłają na ziemię ożywioną grę komputerową.

Josh Gad i Peter Dinklage grają bohaterów, którzy chcą ocalić świat przed zagładą. Jak komicy wspominają pracę na planie? - Robienie tego filmu było jednym z najprzyjemniejszych zawodowych doświadczeń. Wszyscy się zaprzyjaźniliśmy i świetnie bawiliśmy się na planie – przyznali w jednym z wywiadów.


Dzień Dobry TVN/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: