Kibice w końcu doczekali się transmisji w otwartej telewizji z meczu polskiego zespołu w Lidze Europejskiej. Oba spotkania Lecha Poznań z FC Brugge w czwartej rundzie eliminacji przeprowadzą stacje Polsat i Polsat ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kibice w końcu doczekali się transmisji w otwartej telewizji z meczu polskiego zespołu w Lidze Europejskiej. Oba spotkania Lecha Poznań z FC Brugge w czwartej rundzie eliminacji przeprowadzą stacje Polsat i Polsat Sport.

Kolejorz zagra pierwszy mecz we Wronkach 20 sierpnia. Tydzień później lechici pojadą na rewanż do Belgii. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20.30.

Na stadionie przy ul. Leśnej mecz będzie mogło zobaczyć niespełna 6000 kibiców. Na rewanż do Brugii wyjedzie tylko 1400 kibiców, bo tyle biletów od belgijskiego klubu dostał Lech. To kropla w porównaniu z tym, ilu fanów chciałoby być świadkami zwycięskiej miejmy nadzieję walki o fazę grupową.

Tymczasem rozpoczęła się już zamknięta sprzedaż biletów na spotkanie we Wronkach. Posiadacze kart płatniczych Lecha Poznań oraz karnetów mogą do piątku kupować wejściówki w cenie 60 złotych. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie pod IV trybuną stadionu przy ul. Bułgarskiej, która czynna jest od godziny 8 do 16.

W poniedziałek 17 sierpnia rozpocznie się sprzedaż otwarta. Bilety, również w cenie 60 złotych, będzie można zakupić we wszystkich punktach sprzedaży. Warunkiem zakupu jest okazanie dokumentu tożsamości z nr PESEL bądź kserokopii tego dokumentu.

Również w Brugii trwa sprzedaż biletów na pojedynek z Lechem. Rozpoczęła się ona przed ligowym starciem z Lokeren (2:0). Co ciekawe, posiadacze karnetów wejdą na mecz z Kolejorzem za darmo. Wejściówki na mogący pomieścić blisko 30 tysięcy widzów Jan Breydel Stadion są jednak nieco droższe niż u nas. Ceny wahają się od 15 do 40 euro (60–160 złotych).

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!