Już za dwa lata w podpoznańskim Stęszewie powstanie hala widowiskowo-sportowa. Obiekt ma pomieścić na trybunach blisko 3 tys. osób.

W nowej hali znajdować się będzie boisko o powierzchni 1500 mkw., kręgielnia, ścianka wspinaczkowa oraz trybuny, na których będzie mogło zasiąść 3 tysiące widzów.

Urząd Miejski Gminy Stęszew rozpoczął już konsultacje społeczne dotyczące budowy. W sekretariacie oraz na stronie internetowej urzędu zostały przedstawione rzuty architektoniczne parteru i pierwszego piętra. Nowy obiekt ma powstać do 2014 roku. Całkowity koszt inwestycji to 20 mln zł.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

idefons (gość)

W tej kadencji nie da rady wybudować, bo P.O. przeszkadzało by w budowie!!! Poczekamy na nową kadencje, może normalni Radni !!!

bydłoszewski (gość) (Szczepan)

Głupie pytanie zadajesz jak byś nie wiedział PO co się takie przekręty robi. Oficjalnie nie da się publicznych pieniędzy przelać na konta własne i znajomych królika. A przy takiej wielkiej i jak piszesz niePotrzebnie wielkiej inwestycji można "zacharapcić" niezłą kasę. Ile % wynosi zwyczajowe "wygranie" przetargu?

Szczepan (gość) (r)

no absurd, skoro cała gmina liczy około 13 700 mieszkańców. nawet jeśli doliczyć około tysiąca niezameldowanych to nadal jest pytanie - po co?