FUndacja Sarigato wzięła urlop od pomagania. Co się stanie z bezdomnymi psami? FUndacja Sarigato wzięła urlop od pomagania. Co się stanie z bezdomnymi psami?

FUndacja Sarigato wzięła urlop od pomagania. Co się stanie z bezdomnymi psami? (© fot. Tomasz Bolt.archiwum Polska Press Grupy)

Od 6 sierpnia na popularnej stronie www.karmimypsiaki.pl znajduje się komunikat o urlopie. Nie można już pomagać bezdomnym zwierzakom.

Fundacja Sarigato, która odpowiada za największą akcję pomocy bezdomnym zwierzętom w Polsce, przestała wspierać czworonogi. Na stronie czytamy:

"Z dniem 6 sierpnia Fundacja Sarigato przechodzi na urlop od pomagania”.

Co więcej, nieaktywne są zakładki pozwalające udzielać pomocy bezdomnym psiakom, zamarł również fanpage akcji na facebooku. Pracownicy poinformowali, że odpowiedzą na wszystkie e-maile i telefony po powrocie z wakacji. Nie wiadomo kiedy znowu wznowią swoją działalność. Fundacja Sarigato pomogła już 472 psiakom, zebrała 13 ton karmy i zaangażowała w swoją działalność 35 celebrytów. Co teraz? Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.

Możecie zobaczyć czy pracownicy już wrócili z urlopu na stronie internetowej karmimypsiaki.pl lub na facebooku

Czytaj też: "Podróż dla innych". Od Tatr po Hel na rowerach


Charytatywnie

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aaa (gość) (Chatlon)

A to się napracowali. Teraz przez miesiąc psiaki będą nie karmione??? Bo ja tego nie rozumiem. Urlop, tzn. ich nie ma- są ma wczasach "pod palmą".

Dżonson (gość) (Chatlon)

Gówno zebrali, cała akcja karmimypsiaki.pl była wyłącznie sposobem na zebranie bazy mailingowej dla firmy Sarigato, która następnie wykorzystuje ją komercyjnie zbierając po cichu gruby hajs jedną ręką, a drugą przy wielkich fanfarach oddaje symboliczne kwoty na psy. Czyli jednym słowem prywatny biznesik pod pretekstem dobroczynności. http://www.sarigato.com/uslugi/email-marketing - ciekawe skąd taka obfita baza młodych kobiet im się zebrała, hmmm? ;) Kto klikał i podawał maila, w nadziei że "daje posiłek psom", już chyba rozumie...