Wymyślony przez Włochów a spopularyzowany przez Amerykanów Dzień Singla to oczywiście odpowiedź na walentynki. Ci, którzy czują się wykluczeni 14 lutego mogą świętować dzień później. My mamy dla was galerię śmiesznych obrazków i - już bardziej na poważnie - listę propozycji, jak w Poznaniu spędzić czas samemu.

Zamiast narzekać, że walentynki spędzasz samotnie, że wszędzie pełno zakochanych i trudno o stolik w restauracji, weź sprawy w swoje ręce! Jesteś singlem. No i ok. Masz okazję do świętowania. Spędź czas ze sobą - konstruktywnie.

Czytaj też: Dzisiaj Dzień Singla. Byliście już na "Planecie..."? [ZDJĘCIA]

1. Idź do kina


Po co? Przecież dres, mrożona pizza i serial załatwią sprawę - pomyślisz. Stop! Jesteś przekonany, że chodzenie samemu do kina i proszenie o jeden bilet to obciach? Nic bardziej mylnego! Zalety takiego rozwiązania? Zalotne spojrzenie do kasjerki ujdzie ci płazem, a może nawet przyniesie zaskakującą odmianę. Plus: cały popcorn dla ciebie!

2. Idź na spacer


Ubierz się wygodnie, załóż słuchawki, puść dobrą muzykę i pomaszeruj w nieznanym kierunku. Od dawna wiadomo, że podróże kształcą. Nawet te do sąsiedniego parku. A może spotkasz kogoś interesującego?

3. Idź do restauracji albo kawiarni


Niewiele jest rzeczy przyjemniejszych od dobrego jedzenia. Nie żałuj sobie. Jedz smacznie, zdrowo, wydaj trochę więcej, niż planowałeś. Po prostu spraw sobie przyjemność.

4. Idź na koncert


Trudno nam wyobrazić sobie lepszą okazję, by kogoś poznać. Jeden: od razu trafiasz na kogoś, kogo kręci ten sam rodzaj muzyki. Dwa: jest szansa, że ktoś również przyszedł sam i potrzebuje towarzystwa. 3: Nawet jeśli nikogo nie poznasz, będziesz się świetnie bawić.

5. Odwiedź samotną sąsiadkę


Zanim pomyślicie o czymś średnio przyzwoitym, wyjaśniamy. Zrób coś dobrego. Zamiast użalać się nad sobą i swoją samotnością, zbierz się na odwagę, zapukaj do starszej, samotnej sąsiadki, zaproponuj babci albo dziadkowi, że wyprowadzisz psa na spacer, wpadnij z winem i makaronem na wynos. Nie tylko ty potrzebujesz towarzystwa!

Maciej Stuhr: Pisałem do dziewczyn listy miłosne piórem

x-news.pl

6. Poczytaj książkę


To chyba najlepszy ze znanych sposobów na walkę z samotnością. Podpowiadamy, że jeśli pójdziesz poczytać do biblioteki, masz szansę na miłe spotkanie.

7. Posprzątaj


Siedzenie na kanapie, gapienie się w ścianę i przeżywanie faktu, że jest się singlem ma oczywiście swoje uroki. Ale mamy na to lepsze sposoby. Odgruzuj szafę, posprzątaj garaż, wywal stare szpargały, przemebluj pokój. Nie musisz od razu robić rewolucji.Wystarczy, że zrobisz coś, co da ci poczucie dobrze spełnionego obowiązku i wykonasz być może bardzo długo odkładaną pracę. Nie trzeba być Perfekcyjną Panią Domu, żeby wiedzieć, że takie działania odmieniają perspektywę.

8. Zapisz się na kurs, fitness albo wolontariat


Ale nie po to, by kogoś poznać. Załóż, że to będzie wartość dodana. Po prostu zamiast czekać na uśmiech losu, zrób coś, co dawno chciałeś zrobić, a co odkładałeś w czasie, bo akurat przeżywałeś fakt, że jesteś singlem. Pamiętaj! Ludzie z pasją i zajęciem są ciekawsi, niż marudy gapiące się w ścianę.

9. Zrelaksuj się


Weź długą kąpiel, idź do spa, na masaż albo po prostu się wyśpij. Odrobina relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A wypoczęty singiel to szczęśliwy singiel.

10. Umów się na randkę


Tak, wiemy, to dość proste. Nie kręcą cię randki z internetu? Poproś znajomych, którzy znają więcej niż jednego singla interesującej cię płci, żeby umówili cię na spotkanie. Może twoja miłość jest bliżej, niż myślisz?

Kuchnia singla:

x-news.pl


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: