Warta Poznań - Centra Ostrów 4:1. Zieloni na czele III ligi [ZDJĘCIA]

SZKI
Warta Poznań: Więcej informacji z obozu Zielonych TUTAJ
Warta Poznań: Więcej informacji z obozu Zielonych TUTAJ Maciej Urbanowski
Warta Poznań nadal nie zawodzi na trzecioligowych boiskach. W sobotę Zieloni pokonali na własnym terenie Centrę Ostrów 4:1 i nadal są liderem tabeli.

Strzelanie w Ogródku rozpoczął w 28. minucie Krzysztof Biegański. Ten sam zawodnik podwyższył tuż po przerwie na 2:0. Goście odpowiedzieli trafieniem Tomasza Adamka, ale końcówka należała do Warty Poznań. Dwa kolejne gole dla gospodarzy dołożyli Łukasz Białożyt i Michał Ciarkowski.

Zieloni są liderem w tabeli III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Tyle samo punktów (28) ma Jarota Jarocin.