Krzysztof Gajtkowski w rundzie wiosennej już w Warcie Poznań nie zagra Krzysztof Gajtkowski w rundzie wiosennej już w Warcie Poznań nie zagra

Krzysztof Gajtkowski w rundzie wiosennej już w Warcie Poznań nie zagra

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwóch kolejnych zawodników rozwiązało kontrakty z klubem "zielonych". Krzysztof Gajtkowski oraz Paweł Sasin odchodzą z Warty Poznań za porozumieniem stron.

Obaj piłkarze oraz Grzegorz Szamotulski, Mariusz Ujek, Maciej Scherfchen oraz Michał Goliński, po zakończeniu jesiennych rozgrywek w pierwszej lidze, otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Warta z Szamotulskim nie podpisała dalszego kontraktu (miał umowę do końca rundy jesiennej). Z kolei Ujek kilka dni temu rozstał się z zielonymi za porozumieniem stron. Teraz podobnie zrobili Gajtkowski i Sasin. Nadal nie wiadomo jaka przyszłość czeka Macieja Scherfchena i Michała Golińskiego.

Więcej informacji sportowych na stronie Głosu Wielkopolskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    WKW (gość)

    Paweł Sasin był bardzo dobrym piłkarzem,ambitnym i walecznym.Na Jego umiejętnościach poznał się zespół Ekstraklasy ŁKS ŁÓDŻ.Pwaeł POWODZENIA!