Warta Poznań pokonała Fogo Luboń 2:1 (1:0)

MAC
Warta Poznań
Warta Poznań Grzegorz Dembiński/Archiwum
Warta Poznań w sobotę, 25 stycznia w Grodzisku Wielkopolskim rozegrała mecz sparingowy z Fogo Luboń. Zieloni wygrali z trzecioligowym Fogo Luboń 2:1 (1:0). Prowadzenie objęli w 24 minucie.

Pierwszą bramkę Warta Poznań zdobyła po rzucie karnym wykonanym przez Grzegorza Rasiaka. Arbiter podyktował karnego po tym, jak Patryk Oleksa został sfaulowany w polu karnym przez obrońcę lubonian.

Minutę przed przerwą doszło do wyrównania. Bramkarza Warty Semira Bukvicia pokonał były zawodnik klubu z Drogi Dębińskiej Piotr Kurminowski. Rozstrzygająca spotkanie bramka padła w 51.minucie. Była to bramka samobójcza. W w zamieszaniu w polu karnym jeden z obrońców Fogo skierował piłkę do własnej bramki.

Skład Warty
Pierwsza połowa: Semir Bukvic – Dariusz Wróblewski, Wojciech Onsorge, Mateusz Bany, Przemysław Kocot, Dominik Mucha, Adrian Bartkowiak, Mateusz Pogonowski, Patryk Oleksa, Dominik Chromiński, Grzegorz Rasiak;

Druga połowa: Paweł Beser – Dawid Jasiński, Mateusz Bany, Alain Ngamayama, Filip Brzostowski, Błażej Nowak, Artur Marciniak, Michał Grzesiek, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski, Paweł Piceluk