Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komu sąsiad groził poderżnięciem gardła, co widzi za oknem nauczycielka technikum w Marszewie, kto wypomniał łzy staroście, kto wysyłał borowiki i wiersze Wisławie Szymborskiej, komu brakuje Boga, Honoru i Ojczyzny na sztandarze, kto nie chowa syna pod kloszem, co ma wspólnego pionier ze szkołą w Kuczkowie, jak w ubezpieczalni wywalczyć odszkodowanie za rozwaloną stodołę w Kucharach, jak prowadzić biznes, żeby w ciągu kilku sekund nie stracić tego, na co pracowało się latami - o tym m.in. przeczytacie w najnowszym numerze ,,Gazety Pleszewskiej''


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kłamczuszek (gość)

Gratulacje Jacku T za wprowadzanie społeczeństwa w błąd. Jakże nie trafiony tytuł o Policjantce...

manro41 (gość)

I znowu wpadka.Jeżeli pod artykułem "Śledczy przyjrzą się policjantce" -jest odnośnik - "skomentuj na naszemiasto.pl" to ten artykuł powinien być na stronie internetowej z możliwością komentowania. A jego nie ma i nie możliwości komentowania.