W środę kampus na Morasku zamieni się w największą studencką kuchnię polową - odbędzie się tam Wielkie Grillowanie UAM, które potrwa aż dwa dni. Ale grill to nie jedyna atrakcja...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
13 maja został ogłoszony Dniem Sportu, tak więc grillowi będą też towarzyszyć sportowe atrakcje, przede wszystkim rajd rowerowy. Rowerzyści przejadą przez Poznań od placu A. Mickiewicza do kampusu. Dalsza część sportowych zmagań będzie się odbywać już na Morasku.

Nie zabranknie także atrakcji artystycznych. Od godziny 15:30 na scenie pojawią się studenckie kapele. Głównymi gwiazdami wieczoru będą zespoły Bzzt Sound System oraz Pokahontaz, które wystąpią na scenie od godziny 20:00. Pierwszy dzień imprezy zakończy się dobrze po północy.

W drugi dzień, czyli 14 maja, organizatorzy zapraszają na pokazy capoeiry, breakdance oraz inne. Wieczorem zagra grupa Prosto z Chile.

Na Morasku znajdzie się również czas na prezentację kół naukowych oraz bliższe poznanie działalności Samorządu Studentów. Podczas grillowania studenci wybiorą też Twarze Uniwersytetu, czyli osoby, które staną się częścią promocji Parlamentu.

Szczegółowy program Wielkiego Grillowania UAM: 13 maja, 14 maja.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lordofundead

Wspaniałą inicjatywa!. Bardzo dobrze, że w poznaniu dzieją się takie imprezy. Brakuje takich plenerowych inicjatyw. Bardzo fajne jest to, że cała impreza zaczyna się rajdem. Potrawy z grilla nie będą dodatkowymi kaloriami, a wręcz przeciwnie zaspokoją spalone podczas przejażdżki rowerem pokłady energetyczne. Poza tym koncerty i pokazy które mają tam się odbyć zachęcają wszystkich młodych ludzi do wzięcia udziału. Wszyscy powinni tam się udać i dobrze się bawić!