Hotel Andersia stał się areną zmagań o tytuł Wielkopolskiej Miss 2016. Ostatecznie wygrała Aneta Zielińska. Miss Nastolatek została Sandra Dorsz.

Aneta Zielińska - tak nazywa się najpiękniejsza dziewczyna w Wielkopolsce. W finale konkursu Miss Wielkopolski 21-latka z Pniew pokonała 19 rywalek. Tytuł Miss Nastolatek przypadł Sandrze Dorsz z Piły.

Kandydatek do głównego tytułu było 20, o miano Miss Nastolatek walczyło z kolei 13 dziewczyn poniżej 18. roku życia. Najmłodsza, ostateczna zwyciężczyni wśród niepełnoletnich, Sandra Dorsz z Piły, miała 15 lat. Dziewczyny prezentowały się m.in. w futrach i bieliźnie. Oprócz głównych laurów wręczono także takie nagrody, jak Miss Internetu czy Miss Nocy.

Reżyser Jacek Samojłowicz, producent filmowy Łukasz Powaga, ubiegłoroczna Miss Wielkopolski Klaudia Strojwąs, a także Sandra Cieślak, która rok temu okazała się najpiękniejszą nastolatką Wielkopolski - m.in. te osoby weszły w skład jury Miss Wielkopolski 2016. Przewodniczył mu Sławomir Stopczyk, popularny piosenkarz, znany pod pseudonimem Diego. Uświetnił on także wydarzenie swoimi występami.

Imprezę w hotelu Andersia poprowadziła Aleksandra Rybicka wraz z reżyserem i producentem gali - Patrykiem Boro.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

242 (gość)

Zdjęcia kiepskie. Pan fotograf mógłby się albo bardziej postarać albo zainwestować w lepszy sprzęt.